Čistenie a hydratácia pleti s prírodnými maskami Marina Miracle

Čistenie a hydratácia pleti s prírodnými maskami Marina Miracle

Ahojte, 

tento článok vznikol v spolupráci so značkou Marina Miracle, keďže som na testovanie obdržala dva vysoko oceňované kozmetické produkty “Beauty shortlist awards 2019” a “Organic beauty awards 2018”. Aby som teda ešte v úvode spomenula, táto kozmetická značka sa radí medzi luxusné, jej produkty sú 100% prírodné, vysokokvalitné. Kozmetika je bezpečná a je vyrábaná v Nórsku

Aktuálne som testovala dva kozmetické produkty – masky na pleť, na ktoré som mala veľmi dlhý čas, preto nejde o recenziu, ktorá je zameraná na prvý dojem. Na pleťové masky si veľmi potrpím, pretože časom som zistila, že viaceré sú vyrábané pravdepodobne iba na efekt, aby bola žena nadšená z toho, že má na pleti niečo zlaté, trblietavé či obrázkové.  Uznávam, na fotku sú takéto masky naozaj efektné, ale pleti nič nedajú, preto sa zameriavam na zloženie kvalitu. A presne kvalita je to, čo očakávam od značky Marina Miracle.

 

Pleťová maska – Rosehip peeling mask

Prvý produkt, ktorý som sa rozhodla otestovať bola hĺbkovo čistiaca a detoxikačná pleťová maska s obsahom ílu s vôňou levandule kokosu. Maska obsahuje množstvo antioxidantov zo šípok, rakytníka, nechtíka a vitamínov. Obsah ílu slúži predovšetkým na odstraňovanie mazu, nečistôt a škodlivým z pleti.

Detoxikačná ílová maska s pílingom

Maska má bielu farbu a veľmi príjemnú vôňu. Skutočne sa po nanesení cítite ako vo wellness a práve tento pocit vyvoláva práve vôňa levandule s kokosom. Maska je pomerne hustá a obsahuje hrubšie zrnká/kryštáliky organického raw cukru, ktorý masku dopĺňa ešte aj o peeling.

Použitie

Pred použitím by sa mala maska premiešať priloženou špachtľou, aby neboli niektoré zložky usadené na dne. Potom si ju stačí vo veľmi tenkej vrstve aplikovať na vyčistenú pleť. Ja som si masku nechala pôsobiť na pleti približne 10 minút a potom som si ju opatrne zmyla. Počas umývania dochádza k pílingu pleti, preto je celkom príjemné, keď si ju zmývate pomalými, krúživými pohybmi.

Konzistencia pleťovej masky s obsahom drobného pílingu pre dokonalé zbavenie pleti nečistôt, šupiniek a odumretých pleťových buniek
Výsledky

Výsledok uvidíte okamžite po umytí masky z pleti, pretože pleť je po nej dokonale čistá, svieža, hladká a žiarivá. Pri pravidelnom používaní (aspoň 1x do týždňa) Vás maska zbaví aj drobných nedokonalostí, ako sú napríklad vyrážky. Ja som z používania nadšená, pretože maska je veľmi príjemná, krásne vonia a je vhodná aj na citlivú pleť, pretože pleť nedráždi. Pleť mám pri pravidelnom používaní krajšiu a zdravšiu.

Masku kúpite TU.

 

Pleťová maska – Shea hydratation mask

Druhým testovaným produktom bola hydratačná maska. Takéto masky sú väčšinou veľmi príjemné a aj dobre využiteľné, keďže pleť treba hydratovať počas zimy aj počas leta. Maska obsahuje živiny z probiotického fermentovaného aloe verašťavu zo zeleného čaju, ktoré dodávajú pleti dostatok živín. Taktiež obsah perlového prášku dodáva pleti jemnosť a kyselina jablčná, ktorej úlohou je, aby pomáhala prenikať Shea maslu do hĺbky pokožky, čím zaručuje pokožke hydratáciu a jemnosť.

Dva spôsoby použitia pleťovej masky 

Výhodou tejto masky je, že sa dá použiť dvomi spôsobmi.

Prvý spôsob je použitie ako bežnej masky, teda že na čistú pleť si nanesieme dostatočné množstvo masky, necháme pôsobiť približne 15-30 minút a zmyjeme.

Druhý spôsob je, že si na vyčistenú pleť aplikujeme veľmi tenkú vrstvu masky a necháme ju pôsobiť do rána, teda ju použijeme ako krém. Tým našej pleti dodá totálnu dávku hydratácie.

Výsledky

Už pri otváraní masky z papierového obalu som zostala nadšená aplikátorom – stačí potlačiť vrchné viečko a maska vám vyjde zo štrbiny, ktorá je uprostred. Tým pádom je to veľmi hygienické a aj obal sa dá po použití umyť. Následne som si masku aplikovala na pleť a ako sa uvádza v návode, pred použitím som si spravila peeling, aby maska prenikla do pleti čo najhlbšie. Využila som oba spôsoby aplikácie a bola som veľmi prekvapená.

Veľmi hygienický aplikátor
Ekologické balenie

Pleť som mala po použití krásne nasiaknutú a vypnutú, bola žiarivá, hydratovaná, jednoducho povedané – šťavnatá. Taktiež bola aj na dotyk a pohľad veľmi jemná, čistá. Maska sa mi veľmi páči, aj jej aplikovanie, taktiež aj jemná vôňa jabĺk a kvetov, ktorá je nenútená. Maska je vhodná aj na citlivú pleť (ktorú ja mám), pretože ju upokojuje a dokonca vyhladzuje jemné línie na pleti. Za mňa je toto veľmi kvalitná maska, s výbornými zložkami, ktoré si s pokožkou výborne rozumejú.

Mňa ešte pri tomto balení prekvapilo ak krásne ekologické balenie, ktoré sa dá dokonale rozobrať.

Masku kúpite TU.

Výsledok používania masiek
  • masky sú veľmi jemné, príjemné a pleť nedráždia. Pri oboch je výsledkom žiarivá, čistá a rozjasnená pleť
Zhrnutie
  • prírodné zloženie
  • jemná a šetrná konzistencia
  • príjemná, ľahká vôňa
  • vhodné i na citlivú pleť
  • výborné výsledky
  • čistá, žiarivá pleť
  • vyššia cena

 

Vaša,

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *