Dodajte vašej pleti život vďaka prírodnej kozmetike Naobay

Dodajte vašej pleti život vďaka prírodnej kozmetike Naobay

Milé dámy,

v spolupráci s eshopom Naureus som pre vás otestovala dva detoxikačné krémy prírodnej kozmetiky Naobay. Značka Naobay je prírodná kozmetika pochádzajúca zo Španielska. Rad Detox ma veľmi zaujal najmä kvôli zloženiu, pretože je bohatý na suroviny, ktoré majú pleť okysličovať, hydratovať, zjemňovať a chrániť. Vďaka tomu bude nie len pôsobiť, ale bude aj reálne zdravá a svieža.

Všetky produkty značky Naobay nájdete na slovenskom eshope Naureus. Doručenie je veľmi rýchle a produkty sú bezpečne zabalené. Ja tento eshop so širokým výberom kozmetiky ale i zdravých potravín rozhodne odporúčam.

 

Ľahký okysličujúci pleťový krém Detox

Už pri prvom preštudovaní sa mi páčilo, že krém je ľahký a teda nebude v teplejšom období moju pleť zaťažovať. Krém pokožku okysličuje, zjemňuje, chráni a hydratuje. Rozhodne pleti dodáva v jednej dávke všetko, čo potrebuje. Obsah zeleného čaju, ginkgo biloby a účinných antioxidantov pleť chránia pred negatívnym vplyvom voľných radikálov, akými sú napríklad smog, prach. Hydratáciu zase zabezpečuje výťažok z malín a z aloe vera, ktorá je pre pleť veľmi účinná.

Krém je vhodný pre všetky typy pleti, aj pre citlivú, no ideálny je pre unavenú pleť, mdlú alebo dokonca pre fajčiarov.

Ja krém používam dlhodobo každý deň a veľmi sa mi páči jeho nadýchaná konzistencia, ktorá je na pleti skutočne príjemne jemná. Pri nanášaní stačí použiť malé množstvo krému, ktoré vystačí na celú pleť i krk. Krém má príjemnú, jemnú, nenútenú vôňu, ktorá nebude prekážať ani tomu náročnému používateľovi. Krém je vhodné aplikovať na vyčistenú pleť, preto som ho používala najmä ráno a večer, aby bola pokožka žiarivá a vyživená.

Po dlhšom a pravidelnom používaní sa zmenila kvalita mojej pleti. Pokožka bola vypnutejšia a sviežejšia. Skutočne som spozorovala, že krém tým, že moju pleť dokázal hĺbkovo hydratovať, prenikol do štruktúry pleti, vyhladil mi drobné vrásky na čele. Veľmi som bola prekvapená z účinku tohto krému, ako veľmi dobre mojej pleti sadol a ako dokázal s ňou spolupracovať. Viaceré krémy sú mi na pleti príjemné, sú dobré, ale ich účinok je veľmi slabý. Pri tomto kréme sa toho nemusíte obávať, rozhodne stojí za to vyskúšať ho. Krém neštípe, nespôsobuje začervenanie, je naozaj príjemný a nezanecháva mastný povrch na pleti. Rozhodne je výborný aj ako podklad pod mejkap, počas dňa pleť chráni a zabezpečuje, aby bola pleť stále svieža a zdravá.

Tento krém si môžete zakúpiť na eshope Naureus, taktiež tam nájdete aj iné produkty tejto prírodnej kozmetiky.

Kúpite ho TU.

 

Ďalej vám v článku predstavím z radu Detox očný krém, ktorý ma už na prvý pohľad očaril!

 

Očný krém vo farbe vašej pleti

Musím sa priznať, že tento krém ma zaujal ihneď po vybalení, pretože bol iný ako bežné krémy. Nie je to konzistenciou ani aplikáciou, ale práve farbou, akú tento krém má. Ide o pleťovú farbu, takže vám tento produkt môže pripomínať napríklad korektor.

Produkt sa nachádza v malom sklenenom tégliku a aplikuje sa prstom. Aplikácia nie je zlá, pretože si naberiete také množstvo, aké potrebujete a zároveň si ho viete prstom do očného okolia jemne zapracovať.

Krém je určený predovšetkým na to, aby povzbudilomladil namáhané očné okolie. Obsahuje aj kofeín, ktorý očné okolie stimuluje, pomáha pri opuchoch a tmavých kruhoch.  Zároveň obsah extraktu z červených rias, Sapana ostnatého a resveratrolu jemne vyhladzuje linky v okolí očí a vrásky.

Krém je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej.

Ja som krém používala veľmi dlhý čas a naozaj sa mi veľmi páči. Nedráždi očné okolie a je veľmi príjemný, pretože sa vstrebáva a nezanecháva žiadne mastné škvrny v okolí očí. Jeho jemne hnedá farba eliminuje tmavé kruhy pod očami a skutočne je účinný aj pri jemných opuchoch očí. Mne sa tento krém naozaj osvedčil. Vydrží veľmi dlho, pretože produktu je v tégliku veľa a pri nanášaní je potrebné skutočne len malé množstvo krému. Krém sa má aplikovať ráno a večer na očistenú pleť, vyslovene len do očného okolia, teda pod oči, jemne pod obočie môžeme na noc naniesť. Nesmie sa aplikovať na očné viečka, ako aj väčšina krémov na oči.

 

Kúpite ho TU.

 

Kozmetiku značky Naobay považujem za veľmi kvalitnú, nakoľko som mala v spolupráci s eshopom Naureus možnosť vyskúšať niekoľko ich produktov. Všetky produkty splnili moje očakávania, niektoré až nadmieru. Kozmetika je šetrná k pleti i k prírode. Najširší výber tejto a inej kozmetiky za výborné ceny nájdete na eshope Naureus.

 

Poznáte nejaké produkty značky Naobay?

Vaša,

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


1 thought on “Dodajte vašej pleti život vďaka prírodnej kozmetike Naobay”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *