Dodajte svojej pleti vlhkosť a vláčnosť s kozmetikou Annemarie Börlind

Dodajte svojej pleti vlhkosť a vláčnosť s kozmetikou Annemarie Börlind

Milí moji priatelia,

Hydratácia je jedna zo základných krokov v starostlivosti o pleť. Či máte pleť suchú, mastnú alebo zmiešanú, je potrebné ju vždy dostatočne hydratovať, aby bola stále vláčna a krásna. Ja som preto siahla po prírodnej kozmetike Annemarie Börlind, konkrétne po produktoch z radu AQUANATURE SYSTEM HYDRO. Z tohto radu produktov produktov som skúšala vyhladzujúci hydratačný denný krém Light a Vyhladzujúci hydratačný denný krém.

 

AQUANATURE System Hydro Light – Ľahký vyhladzujúci hydratačný denný krém

Prvou záchranou pre moju pleť bol tento ultra ľahký hydratačný krém. Tento krém je vhodný aj pre zmiešanú pleť, vďaka čomu mi absolútne vyhovoval, pretože mi pleť nedráždil a bol veľmi šetrný a jemný. Veľmi sa mi páči konzistencia tohto krému, ktorá je ľahká, jemná, tekutá a krém má krásnu vôňu.

Balenie krému je veľké, produkt je v sklenom obale, čím pôsobí naozaj luxusne. Krém má bledunko modrú farbu a aplikuje sa pomocou pumpičky. Krém obsahuje hydratačný komplex z botanickej kyseliny hyalurónovejkmeňových buniek z Papyrusu vďaka čomu je pleť dlhodobo hydratovaná a posilnená. Zároveň je pleť chránená pred únikom hydratácie a zostáva žiarivo krásna.

Krém som si aplikovala ráno na vyčistenú pleť a zapracovala ho prstami. Vďaka jeho ľahkému zloženiu pleť nezostáva mastná, krém sa vsiakne okamžite, pleť rozžiari a zanechá ju hladkú a voňavú. Následne som si po aplikácii tohto krému naniesla na pleť mejkap. S mejkapom sa krém výborne znášal, nerobil mi na pleti žiadne fľaky.

Vďaka tomuto ľahkému krému dostáva moja pleť denne dostatok hydratácie a regenerácie. Zároveň je moja pleť krásne vyhladená, žiarivá a voňavá.

 

Kúpiť si ho môžete TU.

Výsledok
  • Hydratovaná, žiarivá, zregenerová a vyhladená pleť
Zhrnutie
  • Vhodný na zmiešanú pleť
  • Veľmi šetrný k pleti
  • Ľahké zloženie
  • Skutočné účinky

 

 

Aquanature System Hydro – Vyhladzujúci hydratačný denný krém

Druhým vynikajúcim hydratačným pomocníkom je denný hydratačný krém. Tento krém má hustejšiu konzistenciu a preto zostáva viac na povrchu pleti (ľahký hydratačný krém – predošlý, ide do pleti hĺbkovo). Tento krém je vhodný pre nedostatočne hydratovanú pleť, zabezpečuje vyváženú vlhkosť po dlhý čas.

Produkt je balený v sklenom obale ako aj pri predchádzajúcom ľahkom kréme, no aplikuje sa pomocou prstov. Okrem hustejšej konzistencie má krém účinky rovnaké ako predošlý, teda zabezpečuje pleti dostatočnú hydratáciu. Ideálna kombinácia je použiť najskôr ľahký krém, ktorý sa do pleti úplne vsiakne (mne osobne príde ako sérum) a následne použiť tento hustejší krém, ktorý vám zostane aj jemne na povrchu pokožky. Táto kombinácia vám zaručí, že vaša pleť bude dokonale hydratovaná, rozžiarená, jemná, voňavá a plná zdravia. Určite nebudete mať pleť mdlú a suchú.

Ja som používala na vyčistenú pleť najskôr ľahký hydratačný krém, ktorý sa mi do pleti úplne vstrebal. Následne som použila tento hydratačný krém, ktorý sa do pleti aj vsiakol a časť zostala na povrchu pokožky, čo zabezpečilo to, aby sa mi pleť nevysušila. Pri oboch krémoch som skúšala nanášať mejkap na pleť a veľmi pekne sa s nimi znášal, pretože sa mi nežmolkoval na pleti a nerobili sa mi ani škvrny.

 

Kúpiť ho môžete TU.

 

Výsledok
  • Jemná, hydratovaná, vláčna pleť po dlhú dobu
Zhrnutie
  • Veľké balenie
  • Krém je mierne hustý
  • Nádherná vôňa
  • Dlhodobá hydratácia

 

Porovnanie

ROZDIEL:

Hydratačný denný krém light je v tube a aplikuje sa pomocou pumpičky. Hydratačný denný krém je v sklenom kelímku a aplikuje sa prstami.

Krém Light má mierne riedku konzistenciu a do pleti sa celý vstrebe. Denný hydratačný krém je hustejší a na pleti zanechá jemný ochranný film.

 Krém Light pleť: REGENERUJE, HYDRATUJE, VYHLADZUJE. Denný krém pleť: REGENERUJE, ZVLHČUJE, VYHLADZUJE.

ZHODA:

Oba krémy majú krásnu vôňu, pleť regenerujú a hydratujú.

Krémy sú certifikovaná prírodná kozmetika a obe majú blahodárne účinky pre pleť.

Obsahujú hydratačný komplex botanickej kyseliny hyalurónovej a kmeňových buniek z Papyrusu.

Pleť zanechávajú rozžiarenú, hladkú, krásnu.

 

Vďaka tejto kombinácii krémov moja pleť získala dostatočnú hydratáciu a pôsobí zdravo a živo. Samozrejme, pleť je dôležité hydratovať nielen počas teplých letných dní, ale aj v zimnom období, kedy sa pleť vysušuje. Ja sa nesmierne teším z tejto hydratačnej rady, pretože momentálne je na trhu veľa hydratačných produktov, ale nie každý je taký účinný, ako tieto dva krémy od prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind. Ak sa aj vy chcete orientovať na prírodnú kozmetiku a prestať používať komerčné krémy z drogérií, nezabudnite na to, že skutočná prírodná kozmetika musí byť certifikovaná, nesmie vašu pleť dráždiť a samozrejme – nezabúdajte na to, že za kvalitnú prírodnú certifikovanú kozmetiku si priplatíte. Výhodou pri kozmetike od Annemarie Börlind je to, že ak si nie ste istí, či vám kozmetika sadne s pleťou, môžete si objednať testovacie balenie, ktoré obsahuje nejaké sérum, čistiaci gél, denný a nočný krém. Tak isto si môžete aj túto hydratačnú radu System Hydro vyskúšať vďaka testovaciemu baleniu, ktoré som si vyskúšala aj ja a všetky produkty mojej pleti veľmi prospievali.

Vaša,

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


1 thought on “Dodajte svojej pleti vlhkosť a vláčnosť s kozmetikou Annemarie Börlind”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *