Hydratačný pleťový píling od Naobay

Hydratačný pleťový píling od Naobay

Ahojte priatelia!

 

S eshopom Naureus som spolupracovala niekoľkokrát a produkty, ktoré mi zaslali ma vždy veľmi potešili a prekvapili. Dnes som si pre Vás pripravila článok o prírodnom pleťovom pílingu značky Naobay, ktorý dostať kúpiť na eshope Naureus.

 

O prírodnej značke NAOBAY

Prírodná značka NAOBAY je vyrábaná v známom prímorskom meste na východe Španielska – vo Valencii. Čiastočne to naznačuje už samotný názov, pretože NAOBAY v preklade znamená „prírodné a organické“. Táto prírodná kozmetika je tiež VEGAN kozmetikou, takže na výrobu produktov sa používajú výlučne rastlinné látky. Navyše, táto značka NETESTUJE svoje produkty na zvieratách a deklaruje veľký rešpekt k životnému prostrediu. Samozrejme, deklarovanie niečoho môže byť v rozpore s realitou, no keď sa pozrieme napríklad na  obaly kozmetických výrobkov tejto značky, vidíme, že sú vyrábané z recyklovaného a recyklovateľného dreva. Z môjho pohľadu to má ešte jeden pozitívny efekt. Takýto obal totiž dodáva prírodnej kozmetike skutočný šmrnc a  produkty, ktoré sú takto balené, okamžite dokážu upútať potenciálnych klientov. Samozrejme, každá prírodná kozmetika by mala certifikovaná. Výnimkou nie je ani kozmetická značka NAOBAY, ktorá sa hlási k certifikátom COSMOS NATURAL, COSMOS ORGANIC, ECOCERT NATURAL, NATRUE, FSC či PETA (túto informáciu možno nájsť aj na obale samotných produktov).

Kde možno kúpiť prírodnú kozmetiku NAOBAY?

Možno sa teraz samých seba pýtate, kde možno produkty tejto prírodnej kozmetiky kúpiť. Odpoveď je relatívne jednoduchá: kozmetiku NAOBAY si môžete zakúpiť priamo u distribútora, ktorým je e-shop NAUREUS. Pokiaľ máte cestu do Ružomberka, môžete navštíviť dokonca aj ich kamennú predajňu. Okrem prírodnej kozmetiky NAOBAY e-shop NAUREUS ponúka aj širokú škálu iných prírodných kozmetických značiek (a aspoň nateraz za skvelé ceny). V jeho ponuke nájdete prírodnú dekoratívnu kozmetiku, vlasovú kozmetiku, telovú kozmetiku, EKO drogériu, ale tiež zdravé potraviny či výživové doplnky. Ak to zjednoduším a zhrniem, v e-shope NAUREUS nájdete na jednom mieste takmer všetko, čo potrebujete k zdravému životnému štýlu, ktorý je zároveň šetrný k životnému prostrediu.

 

Hydratačný pleťový píling NAOBAY

Na testovanie som si z e-shopu NAUREUS vzala hydratačný píling NAOBAY. Osobne mám pleťové a telové pílingy veľmi rada a to v každom období. Samozrejme, pri pílingoch platí to, že sa nemajú používať každý deň. Zatiaľ čo napríklad pleťový píling je vhodné používať raz až dva razy do týždňa, telový píling používam približne raz za dva týždne, pretože mám citlivú pokožku.

Každý píling slúži v prvom rade na odstránenie nečistôt a odumretých povrchových častí kože . To je hlavnou úlohou aj v prípade hydratačného pílingu NAOBAY. Okrem toho má píling pokožku vďaka treniu jemných čiastočiek zjemňovať, hĺbkovo čistiť a okysličovať. Navyše, vďaka obsahu olivového oleja, bambuckého masla a sladkého mandľového oleja tento píling pomáha zjemňovať či vyhladzovať pleťové vrásky a strie. V neposlednom rade výťažok z pupočníka ázijského (Gotu kola) vašu pleť upokojí, pretože má protizápalové účinky.

K samotnému testovaniu

Ako som už spomenula vyššie, prírodná kozmetika NAOBAY dbá na to, aby bolo rešpektované zdravé životné prostredie a preto sú obaly produktov tejto značky drevené. Na prvý pohľad na mňa takéto balenie zapôsobilo a to aj napriek tomu, že samotný dizajn je minimalistický. No možno práve vďaka kombinácii dreva a minimalistického dizajnu pôsobia produkty prírodnej kozmetiky dôveryhodne a ponúkajú aj vizuálny zážitok.

Produkt sa nachádza vo stláčateľnej tube, má bielu farbu a krémovú konzistenciu. Píling obsahuje veľmi drobné a jemné zrniečka. Keď k tomuto produktu privoniate, cítite z neho iba prírodu a čistotu! Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že nanášanie na pleť a následné masírovanie tejto krémovej zmesi prináša prakticky dokonalý pôžitok a relax.

Vďaka jemnej krémovej textúre a drobným pílingovým častiam zostáva pleť po jeho aplikácii krásne vyčistená a hladká. Jeho obrovskou výhodou je aj to, že pleť po osušení nezostáva suchá. Naopak, pleť pôsobí vláčne a hebko. Ani v tomto prípade ale netreba zabúdať na to, že po každom vyčistení pleti je žiaduce použiť odskúšaný pleťový krém, ktorý pokožku ešte viac upokojí.

Aplikácia je rovnako veľmi jednoduchá. Stačí si naniesť malé množstvo tohto pílingového prípravku na navlhčenú pleť a jemne ju masírovať. Určite nie je vhodné tlačiť na pokožku nejako neprimerane, respektíve s väčšou silou. Odporúčam pracovať iba s bruškami prstov a s minimálnym tlakom, aby to bolo príjemné vám i vašej pleti. Následne je pleť potrebné opláchnuť vlažnou vodou a (ako som už uviedla) ošetriť ju aj krémom.

Konzistencia pleťového pílingu

Rozdiel je možné vidieť a cítiť už po prvom použití. Pleť zostáva skutočne vyčistená, hladká a žiarivá. Ak máte obavy kvôli citlivosti vašej pleti, nemusíte sa obávať. Tento píling nie je dráždivý a ani moja veľmi citlivá pleť z neho nezostala červená či podráždená. Je tak vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti. No a po dôkladnom vyčistení pleti vďaka hydratačnému pílingu prírodnej kozmetickej značky NAOBAY sa môžete pokojne vystaviť slnečným lúčom, aby ste pleti dopriali aj prirodzený zdroj vitamínu D (stále však platí, že bez kvalitného opaľovacieho krému na pleť to nepôjde!).

Píling si môžete kúpiť TU.

Výsledok používania
  • Hladká, žiarivá a čistá pleť bez pocitu pnutia a vysušenia

 

Zhrnutie
  • Výborne čistí a zjemňuje pleť
  • Hydratácia
  • Kvalitná prírodná kozmetika
  • Z vône cítiť čistotu a prírodu
  • Žiadne chemické zložky
  • VEGAN

Vaša,

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


1 thought on “Hydratačný pleťový píling od Naobay”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *