Pore Delete od Hylamide: dlhodobé zmatnenie pleti

Pore Delete od Hylamide: dlhodobé zmatnenie pleti

V posledných mesiacoch som si veľa produktov objednala práve z eshopu  deciem.com. Počas novembra mali výborné zľavy na produkty, preto som neváhala a rozhodla som sa vyskúšať také produkty, o ktorých som veľa recenzií na internete nenašla, ale samozrejme sú to také produkty, ktoré som aj sama potrebovala vzhľadom na môj stav pleti.

Aktuálne moja pleť prechádza rôznymi zmenami, občas sa správa miestami sucho, T zóna neskôr počas dňa lesklo až mastne. Tento problém ma skutočne hneval, pretože nemám rada mastnú pleť. A tak som sa rozhodla investovať do viacerých produktov, ktoré by mi pomohli bojovať s týmto problémom a zároveň sa ho aj zbaviť. Zo stránky deciem som si objednala produkt Hylamide – Pore Delete. Viac o ňom sa dočítate ďalej v článku.

 

Popis produktu

Produkt má na webovej stránke naozaj lákavý popis, pretože je to tzv. produkt novej generácie, ktorý okamžite zakryje a vyhladí póry, zbaví pleť lesku a nepravidelnej štruktúry pleti. Pokožku zanecháva vyretušovanú a hladkú ako z photoshopu.

Ide skutočne o silný produkt, ktorý okamžite skrášľuje pokožku. Produkt je tekutý, bielej farby s výrazným silikónovým zápachom (je na báze silikónov) a rozhodne by sa nemal používať na noc (osobne ho nezaraďujem do skincare).

 

Aplikácia

Aplikuje sa malé množstvo produktu na prsty a zapracuje sa do pokožky jemným vklepaním, až kým nie je pleť zmatnená. Deciem uvádza, že by sa najskôr mal aplikovať na pleť makeup, následne vklepať do pleti tento produkt a potom použiť púder.

Chvíľu má produkt lepivú konzistenciu
Výsledok je – absolútne matný efekt

Ja som produkt vyskúšala prvýkrát večer, na vyčistenú pleť som si aplikovala veľmi malé množstvo. Okamžitý efekt bol, že moja pleť sa zmatnila a póry sa ako keby vytratili (jednoducho sa prekryli produktom). Tento nápad nebol najlepší, pretože produkt skutočne veľmi silno zapácha. Následne som si pleť opäť vyčistila, aby som sa zápachu zbavila.

Na druhý deň som postupovala podľa návodu od Deciem. Na vyčistenú pleť som si aplikovala makeup, následne som si dala malinké množstvo produktu na prsty, jemne ho zahriala a pritláčaním prstov na pleť som si ho aplikovala tak, aby som neporušila makeup. Okamžitý efekt bol, že moja pleť bola zmatnená a naozaj vyzerala ako z photoshopu. Potom som veľmi jemne použila púder, aby som nevyzerala ako hrozienko a zvyšok produktov na líčenie.

 

Výsledok

Výsledkom je okamžite zmatnená pleť s prekrytými pórmi po dlhú dobu. Nižšie nájdete fotky pleti po 11 hodinách od nanesenia produktu na pleť bez prepúdrovania sa počas dňa. Pleť je matná, miestami sa veľmi slabo leskne, makeup drží na svojom mieste. Fotky nie sú upravované, vidieť aj drobné nedokonalosti prekryté makeupom. Musím uznať, že výdrž je naozaj veľmi dobrá!

Hylamide Pore Delete po 11 hodinách od nanesenia

Tipy

Určite nepoužívať produkt na suchú alebo podráždenú pleť, pretože si ním môžete privodiť viac zlého ako dobrého.

Ak produkt použijete, je dobré zabezpečiť pleti hydratáciu pri základnej starostlivosti, aby po aplikácii nevyzerala sucho a bez života.

Neodporúčala by som ho na každodenné použitie, skôr na príležitosti, kedy potrebujete, aby váš makeup vydržal skutočne dlho.

Dá sa použiť aj na čistú pleť bez mejkapu na prekrytie pórov, no opäť, neodporúčala by som ho používať denne kvôli množstvu silikónov, ktoré nemusia pleti veľmi lahodiť.

Výhodou je, že toto vám skutočne zaručí výdrž, makeup sa vám na pleti nepohne.

Silikónové zloženie so silným silikónovým zápachom (ako keby ste vyšli z chemického laboratória) vám môže prekážať.

 

 

Odporúčanie

Pred použitím je dobré vykonať test znášanlivosti. Návod nájdete TU.

 

Zloženie

adipic acid/ neopentyl glycol crosspolymer, aqua (water), dimethicone, cyclohexasiloxane, ethoxydiglycol, vp/va copolymer, vinyl dimethicone/ methicone silsesquioxane crosspolymer, tasmannia lanceolate fruit/ leaf extract, glycerin, peg-10 dimethicone, acrylamide/ sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, isohexadecane, polysorbate 80, amodimethicone, hydroxypropyl methylcellulose, caprylyl glycol, phenoxyethanol, chlorphenesin.

Vaša,

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


2 thoughts on “Pore Delete od Hylamide: dlhodobé zmatnenie pleti”

    • Dobrý deň 🙂 bohužiaľ, súhlasím iba čiastočne. Ak sa používa bez mejkapu, tak sa iba nanesie na pleť, ale ak s mejkapom, tak citujem z návodu od výrobcu: “… pat gently over face with fingertips AFTER liquid foundation but before powder.” Takže v prípade mejkapu sa má aplikovať na mejkap ale pred použitím pôdru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *