Informácia pre mojich čitateľov

Informácia pre mojich čitateľov

Milí moji čitatelia,spolupracovníci,

 

dlhšiu dobu som nebola aktívna na svojom blogu a Instagrame. Možno si niektorí mysleli, že som so svojim koníčkom skončila, no chcela by som Vám to len vysvetliť.

Nedávno som sa rozhodla, že si svoj blog prenesiem na slovenskú doménu, aby bol jednoducho doma, mohla si ho upravovať ako chcem a kedy chcem. Venovala som tomu veľa času a energie, čo sa nakoniec podarilo. Tešila som sa, že svoj blog mám “doma” a že je plne funkčný. Postupne sa nám blížili sviatky a ja som sa mu venovala čoraz menej, kvôli rôznym iným povinnostiam. Povedala som si, že si dám chvíľu od blogovania pokoj, oddýchnem si a užijem si voľný čas. A potom to prišlo.

Keď som sa nedávno prihlásila na svoj blog, zistila som, že niečo nie je v poriadku. Takmer pri každom staršom článku mi chýbali fotografie! Bol to pre mňa obrovský šok keď som zistila, že blog, ktorý mám už niekoľko rokov mi zrazu celý úplne padol na samé dno. Po rôznych riešeniach som pristúpila k jedinému vyhovujúcemu a to, že články budem musieť zmazať. Momentálne môj blog vyzerá ako na začiatku, pritom ho mám už niekoľko rokov. Bohužiaľ, dejú sa aj takéto veci a ja s tým nič nespravím. Stále je to len akýsi systém, niečo, čo môže kedykoľvek zlyhať a presne to sa mi aj stalo. Najskôr som uvažovala, že písanie článkov nechám tak a budem sa venovať aktívne Instagramu, no potom som si povedala, že zachránim aspoň niečo a budem písať ďalej, pretože predsa ten článok Vám dá viac ako iba obyčajná fotografia.

Takže ešte raz pre všetkých, s písaním som neprestala (ak by sa mi to stalo ešte raz tak áno, už končím), no bohužiaľ, staré články som musela odstrániť kvôli tomu, že mi všade chýbali fotografie a nedalo sa s tým už nič spraviť. Dúfam však, že moje nové články sa Vám budú rovnako páčiť ako moje predchádzajúce a že zostanete so mnou.

Táto situácia ma veľmi mrzí aj kvôli mojim spoluprácam, ktoré som mala veľmi dobré a kvalitné. Spolupracovala som so skvelými značkami a preto sa pokúsim nájsť ešte nejaké články a fotografie a možno ich postupne uverejním.

 

Vaša,

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *