Jednoduché líčenie v koralových tónoch za použitia 6 produktov

Jednoduché líčenie v koralových tónoch za použitia 6 produktov

Ahojte žienky,

dlho som na svoj blog nepridala článok, ktorý by bol trochu viac zameraný na líčenie a použité produkty. Keďže je aktuálne situácia taká, že polovicu tváre máme prekrytú rúškom, rozhodla som sa zamerať na niečo veľmi jemné, nevýrazné, čo sa dá nosiť aj doma a čo vašu pleť krásne oživí a dodá jej šťavu. Na líčenie som sa snažila použiť úplné minimum produktov, čo sa mi podľa mňa aj podarilo. Takže, poďme na to!

 

Pleť

Tónovací krém/báza

Odtieň 02 Peach

Na pleť som miesto mejkapu použila tento hydratačný tónovací SOS Primer od Clarins v odtieni 02 Peach, ktorý zjednotí tón pleti a počas dňa pleť hydratuje. V názve sa síce uvádza, že “primer”, no dá sa používať aj ako primer, dá sa zmiešať s mejkapom a dá sa nosiť aj takto samostatne, ako som to spravila ja. Výdrž nie je dlhá, no to od takéhoto produktu ani neočakávam. Pleť krásne zjednotí, pôsobí neutrálne a dodá jej “šťavu”.

Produkt nájdete TU.

Púder

Ako púder som zvolila Clinique Beyond Perfecting, ktorý je výborný na zmiešanú až mastnú pleť. Píše sa síce, že je to púdrový mejkap a korektor, no tomuto spojeniu som doteraz absolútne nepochopila. Určite sa to nedá používať ako púdrový mejkap, pretože by vám to pleť vysušilo a vytvorilo fľaky. Takže pre mňa je to normálny fixačný púder a mám ho v odtieni 02 Alabaster. Je to trochu tmavšia farba, ale pokiaľ použijete svetlejší podklad na pleť, tak bude sedieť. Púder pleť nádherne zmatní, zjednotí a dodá jej farbu.

Produkt nájdete TU. (spomínaný odtieň som aktuálne nenašla)

Odtieň 02 Alabaster

 

Lícenka

Pleť som zakončila rozjasňovacou lícenkou od Clarins Blush Prodige v odtieni 02 Soft Peach. Táto lícenka je podľa mňa absolútnym skvostom, má nádherné luxusné balenie, krásnu jemnú farbu, ktorá dodá pleti život. Zároveň vám pokožku nádherne rozžiari, po nanesení vyzerá mlado a zdravo a je dlhotrvajúca.

Produkt nájdete TU. (spomínaný odtieň som aktuálne nenašla)

Odtieň 02 Soft Peach

Oči

Obočie

Ďalej som sa presunula na oči, resp. na obočie, na ktoré som použila ceruzku od Benefitu Precisely, my brow pencil, ktorá dokáže precízne vykresliť chĺpky a je trvácna. Mám ju v odtieni 3.5 Neutral Medium Brown, tento odtieň je neutrálne hnedý s kvapkou sivej, takže obočie nebudete mať do červena.

Produkt nájdete TU.

Odtieň 3.5 Neutral Medium Brown

 

Riasy

Maskaru som si naniesla v jednej slabej vrstve od Clinique High Impact, od ktorej som čakala viac. Ja mám počas dňa viečka mastnejšie a keď som ju použila na celý deň v hrubšej vrstve, zvykla sa mi odtlačiť. Teraz som si dala veľmi slabú vrstvu, čo najľahšie a najprirodzenejšie som si ňou riasy prečesala a držala mi celý deň. Cena za ňu je ale zbytočne vysoká, maskary poznám aj lepšie.

Produkt nájdete TU.

 

Pery

Rúž

Celé líčenie som zakončila broskyňovými perami, ktoré sú totálne šťavnaté. Použila som prírodný rúž od Annemarie Börlind v odtieni Soft Coral, ktorý má výbornú pigmentáciu, preto som ho nanášala štetcom a prstom, aby som docielila slabšiu intenzitu. Rúž je trvácny, má krásnu vôňu a kvalitné, ťažké balenie.

Produkt nájdete TU.

Odtieň Soft Coral

Výsledok líčenia s použitými produktmi

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


1 thought on “Jednoduché líčenie v koralových tónoch za použitia 6 produktov”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *