Kozmetika ako šperk

Kozmetika ako šperk

Ahojte priatelia,

 

po dlhšom čase sa vám opäť prihováram prostredníctvom svojho blogu a to novým článkom. Už pri nadpise sa môžeme zamyslieť nad tým, či sa dá kozmetika vnímať aj ako nejaký doplnok alebo šperk. Ja si myslím, že určite áno. V poslednom čase som objavila niekoľko produktov, ktoré sú podľa môjho názoru absolútne skvosty už len pre oči. Pútavý dizajn s vyrytým logom predstavuje absolútny luxus. A keď sa ešte vo vnútri balenia nachádza kvalitný produkt, tak sa dá povedať, že to je doslova ako ženský šperk.

Pre mňa je takýmto šperkom duo na pery od značky Dior. Obal je krásny, prepracovaný a taktiež aj samotný produkt je úžasný!

 

DIOR Addict Lip Glow 

Balzamov na pery nikdy nie je dosť, no takých, ktoré vám prirodzene tónujú pery a zároveň vyživujú, tých je naozaj málo. Tento balzam na pery od značky Dior dáva do popredia vašu prirodzenú farbu pier s ružovým nádychom a zároveň pery obalí do ochranného závoja. Má jemne mentolovú chuť, pričom toto chladenie je príjemne citeľné aj na perách. Tento balzam pôsobí aj ako optický zväčšovač pier, keďže ich zafarbí a dodá im jemný lesk. Pre mňa bolo prekvapujúce, ako dlho na perách vydrží farba a celkovo aj balzam. Skutočne drží niekoľko hodín a tým pádom nie je potrebné používať žiadny rúž. Ja mám balzam v odtieni 001 Pink a už teraz viem, že si ho budem kupovať pravidelne.

Okrem skvelého obsahu je aj balenie nádherne prepracované, luxusné, ženské, dokonalé!

Odtieň 001 Pink

 

DIOR Addict Lip Maximizer

K balzamu na pery mi nesmie chýbať ani lesk rovnakej značky. Dokonca, tentokrát ide o objemový lesk od značky Dior, ktorý navyše pery hydratuje a dodáva im jemný objem. Obsahuje vyplňujúce hyalurónové guličky pre hydratáciu a efekt objemu. Tento lesk je jemne pepermintový, pery príjemne schladí a vďaka veľmi jemným trblietkam dodáva perám krásny objem a lesk. Lesk je hustejší, preto na perách drží dlho a pravidelným používaním pery nádherne zjemňuje. V kombinácii s balzamom vytvára nádherné objemné pery v krásnom ružovom tóne. Opäť ako aj pri predošlom, aj toto balenie lesku je luxusné, krásne a pre mňa toto duo predstavuje absolútny kozmetický šperk. Opäť mám aj lesk v odtieni 001 Pink.

Odtieň 001 Pink
Kombinácia balzamu na pery a lesku

 

Vaša,

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *