KUKU Lips od Soni Skoncovej – matné pery po celý deň

KUKU Lips od Soni Skoncovej – matné pery po celý deň

Ahojte priatelia,

už dlho sme tu nemali článok o dekoratívnej kozmetike, preto som sa rozhodla, že dnes je ten správny čas podeliť sa s vami o názor na matné rúže KUKU od Soni Skoncovej. Ak vás článok zaujíma, rozhodne čítajte ďalej.

 

O KUKU matných rúžoch som počula a videla už veľa, ani nikdy som nemala príležitosť vyskúšať ich osobne. V období, keď bola naša krajina ešte “zdravá” a nešíril sa tu žiadny vírus, navštívila som predajňu POP UP STORE v Auparku Bratislava, ktorá je známa tým, že v nej nájdete rôzne kúsky/značky dostupné práve online. Osobne si môžete všetko pozrieť, privoňať, vyskúšať. Ja som si tam našla práve tieto KUKU matné rúže, ktorých odtiene som si skúsila na ruku a potom som dlho váhala, ktorý si vyberiem. Nakoniec to však skončilo tak, že som si ich objednala online zo stránky ilovekuku a rozhodla som sa pre dva odtiene – Boss Babe a Angel Kiss.

KUKU Lips, odtieň Boss Babe

Tento odtieň ma zaujal okamžite, najmä kvôli tomu, že je to jediná najmenej výrazná farba z celej kolekcie KUKU Lips. Táto farba mi pripomína niečo medzi hnedou a ružovou, je to taký tmavší nude odtieň by som povedala. Všetky farby sú veľmi sýte, takže aj pri používaní si treba dávať pozor, aby ste si neaplikovali príliš hrubú vrstvu na pery.

Objednať si ho môžete TU.

Boss Babe je krásna výrazná nude farba na perách, je trocha tmavšia pri svetlej pokožke, ale farba sa dá zjemniť tým, že si rúž aplikujete na pery prstom jemným vklepávaním. Týmto docielite to, že vaše pery budú vyzerať krásne prirodzene a farba nebude až príliš sýta.

Odtieň Boss Babe, nanesený použitím aplikátora

 

 

KUKU Lips, odtieň Angel Kiss

Druhý odtieň, Angel Kiss je nádherná nude ružová farba s kvapkou hnedej. Opäť platí ako pri prvom odtieni, je veľmi sýty, ale farba sa dá zjemniť aplikáciou. Vďaka výbornej pigmentácii rúžov postačí nanášať len jednu vrstvu a štetec si poriadne obtrieť.

Objednať si ho môžete TU.

Odtieň Angel Kiss

Vľavo: Boss Babe, Vpravo: Angel Kiss

Oba rúže sú krásne, rýchlo zasychajú do matna a na perách sú prijemné ľahké. Počas dňa nepraskajú a nevytvárajú žiadnu “škrupinku”. Rúže majú srdiečkový aplikátor s ostrým hrotom, vďaka ktorému si dokážete krásne vykresliť kontúru pier. Odporúčam pred nanášaním aplikátor poriadne obtrieť, aby ste si nanášali čo najmenej farby na pery čím docielite to, že rúž bude vyzerať jemne a prirodzene.

Rúže majú krásnu vôňu, neodtláčajú sa a ak si ich objednáte online, prídu vám v krásnom, využiteľnom krikľavom balení, ktoré si môžete vziať napríklad na cesty a zbaliť si do neho napríklad rúže alebo inú kozmetiku a okrem rúžov vám prídu aj nálepky, ktoré si môžete nalepiť priamo na vaše rúže a vytvoriť si svoj jedinečný dizajn.

Vaša,

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *