Medical Beauty for Cosmetics denný krém na pleť

Medical Beauty for Cosmetics denný krém na pleť

Ahojte priatelia,

v spolupráci s novou značkou Medical Beauty for Cosmetics som si pre vás pripravila článok o ich regeneračnom dennom kréme proti vráskam Lift & Repair.

Túto novú kozmetickú značku ste si už mohli všimnúť aj v drogérii DM alebo napríklad v rakúskych drogériách. Ja som si ju práve tam všimla. Stretli ste sa už s touto kozmetickou značkou aj vy?

 

Lift & Repair denný krém proti vráskam

Naposledy som od tejto značky testovala sérum, o ktorom sa dočítate viac v mojom článku TU. Druhý produkt, ktorý som testovala bol tento regeneračný denný krém. Ja sa musím priznať, že denných krémov nikdy nemám dosť. Vždy rada skúšam niečo nové, ale taktiež sa veľmi rada vraciam k svojim starým, osvedčeným produktom. Tento krém bol pre mňa úplnou novinkou!

Medical Beauty for Cosmetics Lift&Repair denný krém
Bye bye vrásky

Tento krém je určený predovšetkým na zrelšiu pleť, na ktorej sa nachádzajú už nejaké hlbšie vrásky. Ja ešte veľmi nemám vek na takéto krémy, no skúsila som, ako reagoval na mojej mladšej pleti.

Krém by mal korigovať aj hlbšie vrásky a podporovať elasticitu pokožky, aby bola pokožka pružná a pevná. Okrem toho, obsah čistej ľadovcovej vody dodáva pleti hydratáciu a upokojenie.

Mňa zaujal pri tomto kréme, ako aj pri sére už samotný obal – vyzerá luxusne a pripomína sklo. Krém je vsadený v plastovej nádobke, ktorá sa dá vybrať a jednoducho recyklovať – veľmi oceňujem túto myšlienku, pretože obal sa dá znovu použiť, napríklad na nejaké olejové ampule na pleť.

Produkt má hustejšiu konzistenciu a po aplikácii na pleť na pokožke doslova drží. Nemusíte sa však báť, že by bola po ňom pleť mastná, pretože sa krásne vstrebáva a pokožku vypína. Ja som si ho aplikovala na vyčistenú pleť ráno ešte pred nanesením mejkapu. Dôležité pri tomto kréme je, že po aplikácii musíte počkať aspoň 15 minút a neaplikovať ihneď mejkap, pretože by sa vám mohli na pleti vytvoriť hrudky. Krém potrebuje nejaký čas, aby sa do pokožky vstrebal a zaúčinkoval. Takýto postup je však vhodný takmer pri každej aplikácii krému a mejkapu.

Pleť je pri pravidelnom používaní hebká a vypnutá. Okrem toho, ja milujem vôňu týchto produktov a už som spomínala aj pri prvom článku, že by som si želala parfém v tejto vôni, ktorá je svieža, ženská, zmyselná a ľahká, až to neuveriteľne lahodí môjmu čuchu. Dokonca tento krém už používam kvôli jeho vôni aj na ruky. Veľmi mi to pripomína parfém a ruky mi z krému nádherne voňajú.

Ak ste ale zástancom neparfemovaných produktov, toto rozhodne nebude vaša šálka kávy.

 

Krém a taktiež aj iné produkty tejto značky si môžete kúpiť TU.

 

Vaša,

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *