Šťavnaté pery s prírodnou kozmetikou Annemarie Börlind

Šťavnaté pery s prírodnou kozmetikou Annemarie Börlind

Ahojte priatelia,

v nedávnom článku (TU) ste si mohli prečítať o hydratácii pleti s prírodnou kozmetikou Annemarie Börlind. Táto značka sa orientuje aj na prírodnú dekoratívnu kozmetiku a ja vám v dnešnom článku predstavím rúže na pery, ktoré som dostala k testovaniu. Všetky produkty sú vyrábané v súlade s prírodou, obsahujú minerálne farebné pigmenty, jojobový olej, vitamín E, kyselinu hyalurónovú, pantenol a podobne. Neobsahujú PEG a ropné deriváty, parabény, silikóny či lepok.

 

Annemarie Börlind rúže na pery

Rúž na pery nesmie chýbať žiadnej žene v kabelke alebo v jej kozmetickej výbave.

Tieto rúže majú krásnu papierovú, lesklú čiernu škatuľku, vďaka čomu vyzerá balenie rúžu veľmi elegantne. Obal samotných rúžov je kovový (oceňujem, že balenie nie je z lacného plastu). Dizajn je minimalistický, s jemným logom na spodnej časti pevného obalu. Dizajn rúžov a aj samotný obal na mňa pôsobia veľmi luxusne (v pozitívnom slova zmysle). Annemarie Börlind prírodné rúže na pery

Všetky rúže voňajú rovnako, slabo krémovo, príjemne a táto veľmi jemná vôňa by nemala prekážať žiadnej užívateľke.

Čo sa týka pigmentácie, bola som prekvapená. S dekoratívnou prírodnou kozmetikou mám také skúsenosti, že rúže boli väčšinou veľmi slabé, takmer vôbec pigmentované a na perách dlho nevydržali. Musím však povedať, že rúže od prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind sú absolútnym opakom tohto celého tvrdenia, pretože pigmentácia je úžasná, farby sú absolútne nádherné, žiarivé, svieže, šťavnaté a rúže sa dajú vrstviť podľa preferovanej sýtosti farby (od najslabšej po intenzívnu).

Zľava: Soft Coral, Hot Pink, Rosewood

Ja som na testovanie dostala tri odtiene: Rosewood, Hot pink a Soft coral. Najskôr som si myslela, že sa mi bude hodiť jedine odtieň Rosewood, ale absolútne som sa zmýlila. Veľmi som si obľúbila odtieň Soft coral, ktorý má šťavnatú koralovú farbu a výborne sa hodí na jarné/letné obdobie i k opálenej pokožke a taktiež aj odtieň Hot pink. Pri týchto farbách je veľmi ťažké vybrať si favorita, pretože všetky rúže vyzerajú na perách výborne.

Rúže sú na perách nádherne jemné, krémové a pery NEVYSUŠUJÚ. Upozorňujem, že ide stále o prírodnú kozmetiku, preto nečakajte, že rúž vám na perách vydrží celý deň. Farby sú na prírodnú kozmetiku naozaj veľmi žiarivé a aj samotný rúž vydrží na perách celkom dlho. Mne boli rúže vďaka krémovej konzistencii na perách príjemné a pokojne som ich mohla mať celý deň.

 

Odtieň Rosewood 74

Odtieň Rosewood som si myslela, že bude jediná farba, ktorá sa mi bude hodiť. Je to niečo medzi fialovou a hnedou, skôr do tmavofialova. Samozrejme, farba nie je tak veľmi výrazná. Odtieň je krásny, ale v porovnaní s ostatnými dvoma je najmenej výrazný a hodí sa skôr na chladnejšie obdobie (jeseň,zima).

Rúž kúpite TU.

Odtieň: Rosewood

 

Odtieň Hot Pink 67

Hot pink je krásna ružová sexy farba, ktorá ako jediná obsahuje jemné zlaté trblietky. Trblietky nie sú na perách cítiť, nie sú vôbec výrazné a sú veľmi jemné. K opálenej pokožke sa táto farba nádherne hodí a jemné zlaté trblietky ružovú farbu na perách krásne zvýraznia a oživia. Rúž sa dá použiť aj na líčka, keď chcete svojej pleti dodať väčšiu šťavu a lesk.

Rúž kúpite TU.

Odtieň: Hot Pink

 

Odtieň Soft Coral 76

Soft coral je mierne oranžová/koralová farba. Je to akoby mix oranžovej a koralovej farby s kvapkou červenej. Nikdy som si nemyslela, že mi táto farba pristane, ale stala sa mojou najobľúbenejšou. Na perách je absolútne šťavnatá a už sa veľmi teším, keď bude moja pokožka opálená, pretože táto farba krásne vynikne a pleť oživí.

Rúž kúpite TU.

Odtieň: Soft Coral

Rúže sa na pery nanášajú veľmi dobre, keďže ich konzistencia je krémová. Výsledkom sú svieže, žiarivé, jemné a hydratované pery. Cena týchto rúžov je vyššia, nakoľko ide o prírodnú certifikovanú kozmetiku. Veľmi veľkým plusom je, že rúže obsahujú vitamín E a majú protivráskový efekt, čo je možno vidieť aj na jednotlivých fotkách. Moje pery majú vrásky, ktoré sú po aplikácii rúžu jemne vyhladené. Okrem tohto benefitu pery chráni a zabraňuje ich vysušovaniu. Mne sa rúže veľmi páčili a v prípade absolútne prírodnej a certifikovanej kozmetiky sú to tie najlepšie a najpríjemnejšie rúže, aké som kedy na perách mala.

Výsledok používania

  • Vyhladené, jemné a svieže pery

 

Zhrnutie

  • Príjemná vôňa
  • Krásna, jemná pigmentácia
  • Hydratácia pier
  • Vyhladenie drobných vrások
  • Na výber množstvo farieb

 

Skúšali ste už rúže prírodnej značky Annemarie Börlind?

 

Vaša,

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Klikni a daj mi hlas!

Neváhaj a ohodnoť tento príspevok.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Sledujte ma:


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *